فارسی

استریت یعنی چی

استریت یعنی چی، استریت {چیست} دگرجنس گرا کلمه علمی برای توصیف گرایش جنسی فرد است، نتیجه حالی که استریت کلمه غیررسمی است که بارها حتی برای اشاره به بازگشت به دگرجنس گرایان یک اصطلاح عامیانه بود. اگر روحیه فردی استریت این است، نتیجه این صورت رابطه جنسی همراه باشید افراد همجنس خود را غیرنرمال و خارج متفاوت شدن از روتین های اخلاقی می داند.. افراد معمولاً خود را نمی نامند.

استریت یعنی چی

Straight: ( استریت) یک فارغ التحصیل پزشکی یا دندون پزشکی ۳ مسیر مختلف جلوی روش داره: کار ادامه تحصیل مهاجرت کاری- تحصیلی اما تا وقتی که دانشجوی فارغ التحصیل طرحش رو نگذرونه وزارت بهداشت مجوز نداشتن یک متفاوت شدن از این ۳ فعالیت رو بهش نمیده! حالا این وسط وزارت بهداشت نتیجه مورد گزینه‌ی ادامه تحصیل یه استثنا قائل شده به اسم استریتی.

استریت {چیست} | اختلال کلیزمافیلیک یک {نوع} غیر غیر معمول متفاوت شدن از رفتار جنسی است که فرد متفاوت شدن از تنقیه (فرو کردن آب یا هر مایع دیگر به داخل مقعد و روده) لذت جنسی می برد. سابقه این افراد نشان می دهد متخصص دوران نوزادی به دلایل مختلف تنقیه شده اند که عمل تنقیه را برایشان لذت بخش کرده و بتدریج نتیجه بزرگسالی خود را به شکل این اختلال جنسی نشان داده است.

السابق
اسمشو چی سیو کنم
التالي
چی بخونم جوونیم رفته

اترك تعليقاً