فارسی

درست كردن هفت سين با نمد

درست كردن هفت سين با نمد، ظرف نمدی برای سفره هفت سین به شکل دایره. ۱. ابتدا پارچه‌ای نمدی با رنگ دلخواه را {انتخاب} کنید. ۲. این پارچه را به شکل یک قطعه دایره‌ای شکل به قطر ۴۴ سانتی‌متر ببرید. ۳. نتیجه این صورت شعال دایره ۲۲ .

هفت سين 87

{انواع مختلف} هفت سین با نمد می توانند {انتخاب} مناسبی در نظر گرفته می شود به عنوان مدل هفت سین ۹۷ باشند. برای زیبا تر شدن کار می توانید مفتخر بودن اکلیل و گواش های رنگی نیز استفاده کنید کار با نمد بسیار فوق العاده است آرام می این است و به سادگی .

هم استفاده کنید که به کار بردن هر کدام مفتخر بودن این وسایل به خلاقیت و سلیقه شما بستگی دارد. مهم است آگاه باشید که سالم تر است برای زیباتر شدن این مدل هفت سین وسایلی مانند جاشمعی و آینه را هم با کمک .

هفت سين 91

برای درست کردن سفره هفت سین با نمد سعی کنید هر رنگی را با دو طیف روشن و تیره اش به کار ببرید. ترکیب حالت های تیره و روشن نمد همراه با هم سفره هفت سین شما را زیبا تر و حرفه ای تر می کند. برای ساخت سفره هفت سین با نمد تنها به خود نمد اکتفا نکنید و مفتخر بودن وسایل تزیینی و دکوری مانند پولک، روبان، مروارید، منجوق، یراق {و غیره} استفاده نمایید.

تزیین سبزه عید. سبزه بعضی از زیباترین اجزای سفره هفت سین است که ان را می توان به شکل های مختلف درست کرد. نتیجه بخش سبزه عید نوروز روش کاشت گستره وسیعی از بذر و مدلهای مختلف سبزه را تذکر فرمایید.

هفت سين norooz

درست کردن سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی – قاشق پلاستیکی قاشق های پلاستیکی که دسته آنها بریده شده و به سادگی فرم بیضی شکل انتهای قاشق باقیماده، برای ساخت کاردستی و درست کردن سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی مناسب هستند. برای این منظور مهم است متنوع کاسه شیشه ای یا پلاستیکی داشته باشید و متنوع قاشق و مقداری چسب.

ظرف نمدی برای سفره هفت سین به شکل دایره. ۱. ابتدا پارچه‌ای نمدی با رنگ دلخواه را {انتخاب} کنید. ۲. این پارچه را به شکل یک قطعه دایره‌ای شکل به قطر ۴۴ سانتی‌متر ببرید. ۳. نتیجه این صورت شعال دایره ۲۲ .

هفت سين iranian

۳۰ مدل هفت سین نمدی جدید و زیبا برای عید نوروز. By منصوره رمضان زاده on ژانویه 28, 2020 · هفت سین, هنرهای تزئینی. تزیین سفره هفت سین بعضی از کارهای جذابی است که قبل مفتخر بودن شروع سال جدید انجام می گیرد .

برای ساختن هفت سین با پارچه نمدی برای شروع مهم است طرح مورد نظر ظروف هفت سین را بر روی کاغذ رسم کنید و سپس الگو را بر روی نمد قرار دهید و با کمک قیچی نمد ببرید و قسمت های مختلف ظرف هفت سین را بهم بچسبانید و با نخ و سوزن این قسمت ها را به هم وصل کنید سپس ظروف سین را وسایل تزیینی مختلف تزیین نمایید.

السابق
درست کردن همبرگر
التالي
درست كردن فرفره چرخان

اترك تعليقاً