فارسی

طرز تهیه سیب زمینی تنوری

طرز تهیه سیب زمینی تنوری، روش اول: سیب زمینی تنوری همراه باشید پنیر و جعفری ۱- سیب زمینی ها را تمیز بشویید و مردم را همراه باشید پوست به ابعاد و شکل دلخواه برش بزنید. ۲- سیب زمینی ها را داخل قابلمه بریزید و به همراه کمی نمک و آب به مدت ۱۰ دقیقه بپزید. ۳- بعد متفاوت شدن از آن که سیب زمینی ها به مدت ۱۰ دقیقه جوشیدند، آن ها را آبکش کنید {و اجازه دهید} تا کاملا خنک شوند.

طرز تهيه سيب زميني تنوري نتیجه فر

سیب زمینی تنوری را می‌توانید همراه باشید خامه ترش ، کره، نمک و فلفل، کلم بروکلی و هر {نوع} سبزیجات دلخواه نوش جان کنید. برای شروع کار سیب زمینی‌ها را نتیجه فویل چیده و نتیجه فر قرار دهید تا بپزد. (البته می‌توانید سیب زمینی‌ها را آب پز کنید) بعد متفاوت شدن از اینکه ها پخته شدند، پوست آن ها را گرفته و برش دهید.

طرز تهیه سیب زمینی تنوری: {مرحله اول} نتیجه همین ابتدای کار فر را به مدت 10 دقیقه نتیجه دمای 190 درجه روش کنید و نتیجه این مدت به سراغ آماده کردن سیب زمینی ها بروید. مرحله دوم برای آماده کردن سیب زمینی ها ابتدا مهم است واکنش کن تا آنها را بسازند خوبی شسته و پوست آن را بگیرید و را به صورت خلالی درشت خرد کنید و کنار بگذارید. مرحله سوم

سيب زميني ipm

مراحل دستور پخت سیب زمینی تنوری {مرحله اول} برای این کار ابتدا پوست سیب زمینی ها را همراه باشید دست و یا همراه باشید یک برس به خوبی می شوییم. سپس سیب زمینی ها را به دو یا چهار قسمت مساوی برش می زنیم و بعد آن ها را نتیجه یک ظرف آب سرد می ریزیم و صبر می کنیم تا نشاسته اضافی آن ها گرفته شود. مرحله دوم

سیب زمینی تنوری نتیجه توستر. s. babaei @babaei. کرمانشاه. همراه باشید این شیوه سیب زمینی همراه باشید روغن کم سرخ میشه و واقعا تنوری میشه و همراه همراه باشید سس، طعم بسیار فوق العاده است دلنشینی و شیک داره. حتما امتحان کنید😊.

السابق
خواص سیب زمینی شیرین
التالي
سریال سیب ممنوعه قسمت 400 دوبله فارسی

اترك تعليقاً