فارسی

عیدی سربازان چقدر است

عیدی سربازان چقدر است، منجر به سال 1400، حداقل حقوق سربازان، منجر به مناطق عادی، 1/050/000 تومان و حداکثر آن، 4 میلیون تومان، منجر به مناطق عملیاتی بوده است. همچنین، بر اساس اعلام نمایندگان مجلس شورای اسلامی، حقوق سربازان مجرد، منجر به سال 1401، 3 میلیون و 300 هزار تومان و متاهل، 5 میلیون تومان احتمالاً خواهد بود. اما، منجر به پاسخ به این سوال تمرکز روی سال ۱۴۰۱ می این است؟

عیدی سربازان چقدر است

تعطیلات نوروز برای سربازان احتمالا متفاوت شدن از ۲۷ اسفند آغاز خواهد شد و تا پایان روز ۱۳ فروردین ماه ادامه خواهد داشت، البته همانطور که اشاره شد سربازان منجر به دو گروه دسته بندی شده و هر گروه به مدت یک هفته به مرخصی اعزام خواهند شد. افزایش حقوق سربازان منجر به سال ۱۴۰۲ می‌شود

بر این اساس عیدی کارمندان دولت و بازنشستگان حدود یک میلیون ۶۰۰ هزار تومان است، هر {چند} این احتمال وجود دارد که این رقم همراه باشید افزایش همراه شود. اما مبلغ عیدی مشخصی هنوز برای سربازان اعلام نشده‌است. پیگیری‌های تجارت‌نیوز متفاوت شدن از تعدادی از نشان می‌دهد که اصولا نظام وظیفه سالانه دریافت نمی‌کنند و دریافتی آنها محدود به دقیقا همان حقوق ماهانه‌ .

السابق
دانلود آهنگ اصلا خبر داری چقدر دلتنگتم بی معرفت
التالي
مساحت ایران چقدر است

اترك تعليقاً