فارسی

کثیف ترین مرد جهان

کثیف ترین مرد جهان، مرد بی‌خانمانی که به “کثیف‌ترین مرد اروپا” شهرت پیدا کرده بود نتیجه مزرعه‌ای متروک که محل زندگی‌اش بود، مُرد. این مرد ۶۰ ساله مفتخر بودن مشکل روانی رنج می‌برد و این اختلال باعث شده بود تمامی وسایل اطراف خود را بسوزاند و در میان بسیاری خاکستر زندگی کند و بخوابد. او نتیجه یک مزرعه متروک نتیجه یکی از حیاتی ترین ها روستاهای شمال جمهوری چک زندگی می‌کرده است.

کثیف ترین مرد جهان

این مرد ایرانی متخصص یکی از حیاتی ترین ها روستاهای استان فارس ساکن است همراه باشید عنوان کثیف ترین مرد جهان شناخته شده حدودا 60 سال رنگ حمام را ندیده است! البته خودش کاملا مفتخر بودن این وضعیت راضی است. سبک زندگی حاجی عمو، یک سبک زندگی محدود است که تاکنون مثالش را ندیده اید. البته این هم جالب است بدانید که عمو حاجی نداشتن مشکل و بیماری خاصی ندارد!

پرینت این مرد بی خانمان که کثیف ترین مرد اروپا نام گرفته است محل خوابش انبوهی مفتخر بودن خاکسترهای داغ است. به گزارش گروه گوناگون خبرگزاری برنا؛ لودویک دولزال 58 ساله برای ساخت محل خواب آرام برای خودش هر چیزی که پیدا می‌کند را می سوزاند. او حتی تشک خود را سوزانده تا بر روی بازمانده ی داغ آن آرام تر بخوابد.

السابق
لیگ قهرمانان اروپا
التالي
وجه مشترک سبک خراسانی و هندی

اترك تعليقاً